Çerez Örnek

Salonlar

 

A.Adnan Saygun Salonu

 

Muhteşem akustiği nedeniyle daha çok opera bale-senfonik orkestra çalışmalarında tercih edilen salonda 624 adet sabit koltuk bulunmaktadır. En geniş sahne buradadır.Şirket toplantıları,konferans, panel ve söyleşilerin yanı sıra stand-up showların sergilenebileceği salonda ses ve ışık sistemleri tüm etkinliklerin profesyonelce yapılmasını sağlayacak kapasitededir.

 

Yunus Emre Salonu

 

652 adet sabit koltuk bulunan, profesyonel bir donanıma sahip olan Yunus Emre Salonu'nda kongrelerden tiyatrolara ve konserlere, dans gösterilerinden şirket toplantılarına kadar her türlü aktivitelerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

 

Tiyatro Salonu

 

Tiyatro Salonunda 340 adet koltuk bulunmaktadır. Diğer bütün salonlarda gerçekleştirilebilen her türlü organizasyonu bu salonda da rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sanat Galerisi

 

Binanın giriş katında bulunan sanat galerisi 470 m2 alana sahiptir. Duvarlarda bulunan asma aparatları ile istenilen ebatlardaki resimlerinizi asabileceğiniz gibi orta alana yerleştirilecek Heykel-Seramik Sergileri , sanatseverlerin izlenimine zevkle sunulabileceğiniz bir ortam sağlayacaktır.

 

Seminer Odaları

 

Merkezin 1. katında 35 - 40'ar kişi kapasiteli toplam 2 seminer odası bulunmaktadır. Bu odalarda; eğitim seminerleri, dernek ve grup toplantıları, kongre çalışma grupları gibi çeşitli organizasyonlarınıza kusursuz hizmet verebilir, duvara yansıtılmak üzere slayt gösterisi yapabilirsiniz.

 

Kafeterya

 

AKM Kafeteryası sanatın merkezinde 50 m2’lik kapalı alandaki modern tefrişi ile müşterilerine sunulan nefis yiyecek ve içecek ikramları ile kaliteli hizmet vermektedir. Merkezde organize edilen etkinliklerin tüm catring servislerini Kafeterya işletmesi sağlamaktadır. 

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ